Naše tipy na rychlé nebankovní půjčky

Potřebujete co nejrychleji sehnat potřebnou hotovost? Získat peníze můžete hned několika způsoby. Asi nejčastěji míří lidé do bank. Mnohem rychlejší jsou ovšem nebankovní půjčky, jež jsou tradičně realizovány prostřednictvím online formuláře. Pokud aktuálně o některé z nich uvažujete, jste na správné adrese. Dáme vám 3 zajímavé tipy na půjčky, jež jsou spolehlivé a nabízejí expresně hotovost.

Zaplo půjčka

Už jste viděli v reklamě Láďu Hrušku, který propaguje Zaplo půjčku? Ať už mu věříte, nebo nikoliv, rozhodně se vyplatí prozkoumat přesné charakteristiky tohoto úvěru. Dosáhnout je možné na sumu pohybující se od 1 000 do 12 500 korun. Doba splatnosti činí 1 až 30 dní. K získání hotovosti není zapotřebí dokládat výši vlastního příjmu. Vyplácena je půjčka ihned, případně maximálně do 15 minut na bankovní konto žadatele. Realizace se ale neobejde bez nahlížení do registru dlužníků.

Ferratum půjčka

Společnost Ferratum Bank se řadí mezi stálice na tuzemské finanční scéně. Prostřednictvím Ferratum půjčky lze získat až 10 000 korun s tím, že budete moci splácet maximálně 45 dní. Peníze vám budou vyplaceny buď na bankovní konto, anebo na složenku. Vše se obejde bez nahlížení do registrů dlužníků a také dokladování vašeho aktuálního příjmu. Stejně tak nebude nutné obtěžovat třetí osobu s ručením.

BB půjčka

Jestliže potřebujete větší finanční obnos, vsaďte na BB půjčku, která je provozována společností BB Finance Czech. Dosáhnout můžete při opakovaném úvěru až na 45 000 korun. Budete-li si půjčovat peníze poprvé, máte šanci obdržet v maximu 5 000 korun. Pozor si pouze musíte dát na to, aby vaše jméno nefigurovalo v některém z registrů dlužníků, které si tento poskytovatel prohlíží. Doba splatnosti půjčky bez registru dosahuje až na 12 měsíců s tím, že za specifických podmínek si ji lze prodloužit. Počítejte ovšem s dalšími poplatky za tento úkon.